Jonoferezė

Jonoforezė – tai įvairių aktyvių medžiagų (vitaminai, hialurono rūgštis, augalų ekstraktai ir t.t.) įvedimas į giliuosius odos sluoksnius naudojant galvaninę srovę. Ant odos tepami jonizuoti kosmetiniai preparatai, kurie veikiant išoriniam elektros laukui, patenka į odą giliau nei įprastai įmasažuojami. Dėl to pasiekiami greitesni ir ilgalaikiai rezultatai. Atliekant jonoforezę aktyvinama kraujotaka ir limfotaka, ląstelės gauna trūkstamų medžiagų ir deguonies. Ši procedūra visiškai neskausminga, saugi bei veiksmingai sprendžia tokias problemas kaip odos senėjimas, dehidratacija, riebi, skaistumą praradusi oda. Procedūra tinka visų tipų odai ir įvairaus amžiaus žmonėms, kadangi koncentratai ir serumai parenkami pagal odos tipą ir problemą.
Jonoforezė su Cell Fusion C:
Stiprūs ultravioletiniai spinduliai kasdien veikia mūsų odą: padidėja jos pigmentacija, formuojasi raukšlės, oda pilkėja bei praranda savo elastingumą. Šias saulės sukeltas problemas padės veiksmingai spręsti aparatinės mezoterapijos procedūra – IONTOSOM (su Cell Fusion C medicininės kosmetikos produktais).

Kas yra IONTOSOM by Cell Fusion C?

„Cell Fusion C“ yra tarptautinė medicininės klasės kosmetikos kompanija, kurios produkcija yra platinama net 42 pasaulio šalyse. Ši kompanija teikia visus sprendimus, susijusius su odos priežiūra: patentuota ląstelių membranos struktūra (CMS) pagreitina odos gijimą, efektyviai saugo nuo kenksmingų saulės spindulių, yra patikrinta dermatologų, todėl tinka net ir reikliausiai odai. Cell Fusion C IONTOSOM – tai specializuotų kosmetologinių ampulių duetas, kurio skvarba į dermą išryškėja jonoforezės aparato pagalba

Kaip vyksta ši procedūra?

Prieš atvykstant į procedūrą, jokio specialaus pasiruošimo nereikia – Jūsų oda pasirūpins kosmetologė. Švariai nuvalius makiažą ir jo likučius, sumaišomos dvi IONTOSOM linijos ampulės – Iontosom S100 ir Iontosom R100.

Ampulių sudėtyje yra stabilizuoto vitamino C (itin stiprus antioksidacinis, elastingumą atstatantis, pigmentines dėmes šviesinantis bei kolageno sintezę skatinantis poveikis), vario tripeptido-1 (odą regeneruojantis poveikis), plačiosios tuneros lapų ekstrakto (odos balinimo ir senėjimo atitolinimo poveikis), žaliosios arbatos lapų ekstrakto (antioksidacinis poveikis) bei natrio hialuronato, stipriai drėkinančio odą. Galingas revitalizacijos kokteilis yra ištepamas ant veido odos, tada ja vedžiojamas jonoforezės aparato antgalis, padedantis šiam įsiskverbti itin giliai. Visa IONTOSOM procedūra trunka apie 50 minučių.

Kiek procedūrų gali prireikti, siekiant puikių rezultatų?

Kadangi kiekvieno žmogaus organizmas ir jo veido būklė yra skirtinga, sunku nustatyti vieningą procedūrų skaičių. Tačiau remiantis kosmetikos gamintojų atliktais tyrimais, po 4-5 IONTOSOM procedūrų kurso, pastebimas odos atsinaujinimas, sumažėjusios pigmentinės dėmės, strazdanos, mažos raukšlelės, oda atrodo atjaunėjusi, tarsi po “liftingo” procedūros. Geriausia žinia yra ta, kad šis metodas nėra intervencinis, todėl po procedūros galima grįžti prie įprastinių darbų, nereikia papildomų maskavimo priemonių ir pan. Aparatinę mezoterapiją IONTOSOM galima atlikti visais metų laikais, tačiau savo odą reiktų aprūpinti apsauga nuo saulės ir tepti kremu, kurio SPF (saulės apsaugos faktorius) yra ne mažesnis nei 15.

EnglishLithuanianRussian
Scroll to Top