Deguonies terapija

Deguonies terapija yra neinvazinė, visiškai neskausminga, be pašalinio poveikio procedūra, turinti galingą regeneruojantį, atgaivinantį ir stangrinantį poveikį. Dėl savo savybių jis skatina ląstelių kvėpavimą, iš karto pagerindama odos toną ir spindesį. Deguonis sumažina dirginimą ir atlieka puikų raminamąjį ir antibakterinį poveikį.

Deguonies purškimas į pagrindinį odos sluoksnį lėtina odos senėjimo procesus, mažina raukšles, pigmentines dėmes, atpalaiduoja odą, stimuliuoja kolageno regeneraciją. Gryno deguonies naudojimas skatina odos metabolizmą ir mikrocirkuliaciją. Didelė šio metodo sėkmė yra susijusi su deguonies galia ir konkrečių naudojamų produktų poveikiu.

Multivitamininis veido serumas efektyviai stabdo odos senėjimą ir maitina odą. Alfa lipoinėje rūgštyje ir argano aliejuje esantys vitaminai A, E ir F veikia kaip antioksidantai, apsaugantys odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų.

Veido serumo sudėtyje yra mažos ir didelės molekulinės masės hialurono rūgšties, pasižyminčios drėkinamuoju ir odą minkštinančiu efektu. Didelės molekulinės masės hialurono rūgštis nusistovi epidermyje (viršutiniame odos sluoksnyje) ir užpildo smulkias ir dideles raukšles. Mažos molekulinės masės hialurono rūgštis įsiskverbia į poodinius sluoksnius ir giliai drėkina, putlina odą iš vidaus. Tokoferolis (vitaminas E) veikia kaip antioksidantas, apsaugantis odą nuo laisvųjų radikalų. Saldžiųjų migdolų aliejus giliai drėkina ir maitina odą, skatina odos regeneraciją ir sustiprina natūralią odos apsauginę funkciją.

EnglishLithuanianRussian
Scroll to Top