Garantija

Garantuojame, kad kiekvienas parduotuvėje parduodamas produktas yra kruopščiai atrinktas mūsų komandoje dirbančių savo srities profesinalų.

Grąžinimas

Visoms pirktoms ir nenaudotoms prekėms taikoma 14 d. grąžinimo garantija.

Grąžinimo procedūra:

  • Apie netinkamas prekes informuokite mus elektroniniu paštu info@e-p-i.lt arba užpildant užklausos formą kontaktų skiltyje.
  • Aptarsime Jums patogiausią grąžinimo būdą:
  • Galite grąžinti prekes tiesiai mums, adresu A. Mickevičiaus g. 43-1, Kaunas, Harmonizavimo erdvė Zen
  • Galite grąžinti prekes siųsdami Lietuvos paštu. (Siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas).
  • Gavus grąžintą siuntą, įvertinsime ar pakuotė ir prekės nėra pažeistos.
  • Įvertinus, jog grąžinta prekė yra nepažeista ir tinkama grąžinimui, įstatymų numatyta tvarka pinigus į jūsų sąskaitą gražinsime per 14 dienų.
  • Vartotojas turi teisę nenurodydamas priežasties atsisakyti sutarties per 14 dienų ( išskyrus nustatytas išimtis) (CK 6.22810 str.)
  • Pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba į teismą. Kilusius ginčus dėl internetu įsigytų prekių iš ES įsikūrusio Pardavėjo, galima spręsti per Elektroninę ginčų sprendimo (EGS) platformą, kuri prieinama adresu  https://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Siuntos tikrinimas atsiimant:

Mes naudojame kokybiškas pakavimo medžiagas. Prieš atsiimant siuntą rekomenduojame atidaryti pakuote ir įsitikinti, kad prekės sveikos. Pasirašydami siuntos priėmimo dokumentus Jūs sutinkate, kad gavote kokybišką siuntą. Nepasirašius dokumentų laikysime, kad siunta gauta puikios būklės ir vėliau priekaištų dėl jos pažeidimų galimai atsiradusių transportavimo metu nepriimsime.

EnglishLithuanianRussian
Scroll to Top