3D kūno formuojanti procedūra

3D kūno formuojanti procedūra – kūno linijų korekcija, limfodrenažas, poodinio riebalinio sluoksnio stabilizavimas. Kūno linijų korekcijos procedūra aliekama rankomis ir miostimuliaciniu aparatu. Daugelio moterų viršutinė kūno dalis yra liekna.

Sėdmenys, šlaunys ir likusi kojos dalis tuo tarpu – storesnės arba patinusios. Taip yra dėl to, kad apatinėje kūno dalyje yra blokuojama arterijų, venų, limfos sistemos ir mikrovenų funkcija. Dėl šios priežasties kojose užsilaiko hormonai.
Šią situaciją padeda išspręsti pagerinus cirkuliaciją apatinėje kūno dalyje. Cirkuliacijos pagerinimas padeda pašalinti užsilaikiusius moteriškus hormonus ir tarp ląstelių esančias lipopeptidų daleles. Pasirinkus šalinimo ir drenažo programą pagal organizmo audinių skystąją dalį. Po šios programos pagreitėja skysčių tekėjimas apatinės kūno dalies arterijų, venų, limfos ir mikrovenų kanalais. Užsilaikę moteriški hormonai iš apatinės kūno dalies kartu su nereikalingu vandeniu ir lipopeptidų dalelėmis per šlapimo pūslę su šlapimu pašalinami iš kūno. Sklandžiai veikianti cirkuliacija taip pat gali iš rankų į apatinę kūno dalį atnešti tiroksino ir suprarenino. Kurie paskatintų lipocitus pašalinti saugomus lipopeptidus ir padėtų iš apatinės kūno dalies pašalinti susikaupusius lipopeptidus.

Kūno liekninimas.
Tam, kad kūno forma būtų gracinga, reikia ne tik santykinai standartinio ūgį atitinkančio svorio. Tačiau taip pat reikalingi stiprūs ir tamprūs raumenys. Nėra kito būdo, kaip patobulinti apkritusias kūno formas nei atliekant raumenų mankštą. Saikinga mityba ir masažas nesustiprins raumenų ir nepadarys jų tampriais. Liekninant kūną, ant pilvo, sėdmenų ir kojų, kur raumenys yra gležni, galima uždėti ir suaktyvinti elektrodus. Šie imituos raumenų mankštą, poveikis visiems gležniems ir netampriems raumenims bus toks pats kaip bėgiojant, atliekant ritminę gimnastiką ir pritūpimus. Tai efektyvus būdas atstatyti raumenų struktūrą, tamprumą ir stiprumą, suformuojant gracingas ir įspūdingas kūno linijas.

Registracija 86788243. 

EnglishLithuanianRussian
Scroll to Top